Kingfire LineareG – krb na dálkové ovládáníNovinkou roku 2017 je tzv. chytrý komín s integrovaným plynovým krbem, který je ovládán chytrým telefonem nebo tabletem. Jeho provoz tak klade na své uživatele minimální nároky.LineareG - další přírůstek do rodiny Kingfire

Monolitické komínové systémy s integrovanou krbovou vložkou byly společností Schiedel uvedeny na náš trh před několika lety. Za tu dobu si vydobyly pevné místo na našem trhu. Jejich výhody jsou totiž patrné na první pohled. Vyvinuty byly na míru zejména menším prostorám. V těle komína je zabudovaný krb a celý systém zabírá plochu cca 55x55 cm, což je přibližně polovina než u běžných typů komínových systému na které jsou napojeny samostatně stojící krbové vložky.  Výhodou těchto systémů je nejen úspora místa, ale i velmi rychlá výstavba, která navíc minimalizuje konstrukční chyby. Systémy Kingfire se vyrábí na míru přímo v továrně a na stavbu jsou dovezeny vcelku. Instalace se provádí jeřábem. Odpadají tak možné konstrukční chyby, kterých se stavebníci dopouštějí, pokud používají různě svépomocně postavené komíny.

Komfort plápolajícího ohně na dálkové ovládání

Nejžhavější novinkou na poli monolitických komínových systémů je typ Kingfire LineareG s plynovou krbovou vložkou. Tento typ nabízí zákazníkům komfort plápolajícího ohně, který je možný ovládat zmáčknutím jednoho tlačítka. Systém Kingfire LineareG je možné ovládat dálkově, případně přes mobilní aplikaci v chytrém telefonu nebo na tabletu. Model LineareG vychází vstříc těm, kteří si chtějí každodenně dopřávat komfort plápolajícího ohně, ale zároveň jsou natolik vytížení, že by pro ně obsluha krbu na kusové dřevo představovala nechtěnou zátěž. U každého typu Kingfire jsou navíc k dispozici různé designové varianty provedení, včetně elegantních pohledových doplňků a příslušenství. Výsledný vzhled si tak může každý uzpůsobit svému stylu a vlastním představám. 


 

Systém Kingfire byl vyvinut na míru zejména menším prostorám. Celý systém zabírá cca 55x55 cm obytné plochy.
Instalace komínového systému Kingfire je velmi jednoduchá a rychlá. Na stavbu se doveze vcelku a vkládá se do hrubé stavby pomocí jeřábu. Instalace tak zabere doslova několik desítek minut.
Systém Kingfire Lineare G má v komínovém tělese zabudovaný plynový krb.
Ostatní články této kategorie: