Schiedel vám doveze komín na stavbu ZDARMAV posledních týdnech nás média doslova bombardují negativními zprávami, které mnohé z nás uvrhly do kompletní izolace, ve které útrpně přijímáme apokalyptickou atmosféru. Střízlivý pohled na věc však odhalí, že se s největší pravděpodobností konce světa nedočkáme a život se dříve či později opět rozběhne.


Krize, kterou v současnosti procházíme může mít ale jeden očistný efekt. Ať chceme nebo ne, většina z nás má více času na přemýšlení. A celou řadu činností a  věcí  staví před otázku, zda-li to co kupujeme nebo to co dělám, je opravdu nutné a správné. Zkrátka vyplouvají na povrch důležité věci i to, co náš život zbytečně zatěžuje. Dobré mezilidské vztahy a bezpečné zázemí se ukazuje jako to nejdůležitější. Naopak všechna pozlátka jsou dnes schovaná za pomyslnou rouškou.

Lidé, kteří prožívají karanténu obklopení přírodou, jsou na tom o poznání lépe než většina těch, kteří nemají kam uniknout z městských bytů. Dům se zahradou nebo přiměřeně vybavená chata se již dnes vyvažují zlatem. Zvláště v souvislosti s omezeným cestováním do zahraničí na dobu neurčitou bude jakékoliv útočiště v přírodě k nezaplacení i v následujících měsících. Velký podíl rekreačních chat je ale projektován pouze na letní víkendové pobyty a nepočítá s dlouhodobějšími pobyty, zvláště v chladných měsících.

Pokud disponujete chatou či chalupou, investice do zvelebení se nyní rozhodně vyplatí. Pokud je nedostatkem vaší nemovitosti kvalitní a bezpečné vytápění, můžete se obrátit na nás. I přes určitá opatření pro vaši i naši bezpečnost fungujeme jako obvykle. Vámi objednané zboží, ohledně jehož výběru vám samozřejmě rádi poradíme, můžete vyzvednout po předchozím objednání v našich skladech, případně vám ho NYNÍ DOVEZEME ZDARMA až před váš dům.

Více k dopravě a objednávkám najdete na našich stránkách www.schiedel.cz

Ostatní články této kategorie: