Komín s krbem od Schiedlu a dřevo na celý rok zdarmaPokud si objednáte modulový komínový systém Kingfire s integrovanými krbovými kamny dostanete od Schiedlu dříví na celý rok ZDARMA.


Současná pandemie nám přináší leckterá poučení. Jedním z nich je fakt, že bychom se měli do budoucna snažit o maximální soběstačnost. Ačkoliv se běžně dočítáme, že bychom měli vést děti k větší soběstačnosti a sami bychom se o ni měli pokoušet na úrovni jedince i celého společenství, realita z tohoto pojmu udělal prázdnou frázi. Kdo dnes může říci, že je opravdu soběstačný? Jaká země světa dokáže soběstačně pokrývat svoje alespoň základní potřeby a produkci důležitých komodit? Téměř žádná.

Schiedel v posledních letech nabízí svým zákazníkům nejen samostatné komíny, ale své těžiště částečně řesunul do výroby komínových systémů s integrovaným krbem nebo dodávaných v uceleném balíčku právě s krbovými kamny. Krbová kamna totiž nejsou jenom jakýmsi módním výstřelkem přinášejícím útulnou atmosféru. Krbová kamna jsou jednou z důležitých cest k soběstačnosti. Zvláště pokud se ze dne na den ocitneme bez prostředků a s nejistou budoucností, je důležité mít nějaké jistoty. Krb vám dává jistotu, že si zatopíte i v případě nouze, výpadku elektřiny či dodávek tepla.

Systém Kingfire je unikátním výrobkem společnosti Schiedel a za svou existenci si vydobyl  důležitou pozici nejen u výrobců montovaných domů. Nabízí snadnou a spolehlivou instalaci krbové vložky s komínovým tělesem ve fázi hrubé stavby. Celý produkt je precizně provedený a na míru vyráběný ve výrobním závodě a na stavbu je dovezen vcelku. Montáž se provádí jeřábem a zabere rámcově několik desítek minut. Krbová vložka je nezávislá na vzduchu z místnosti , proto je systém vhodný i do nízkoenergetických a pasivních domů. A nyní vám ho dovezeme i se dřívím na celý rok zdarma.


 

Prefabrikát s komínovou hlavou s povrchem imitujícím cihlu.
Krbový modul se dá obezdít regály pro uložení dřeva.
Jednotlivé díly jsou předem vyrobeny ve výrobním závodě .
Spodní díl Paratu s integrovanou krbovou vložkou.
V provedení Parat se dodává Uni*** Plus, Absolut či Avant Primo.
Prefabrikáty se zpravidla vyrábějí na výšku jednoho podlaží.
Montážní technologie Parat se výjimá rychlostí stavby.
Pro domácí krby hovoří neodolatelná atmosféra "živého" ohne.
2.Kingfire se vyznačuje moderním designem a širokou škálou úprav.
Kingfire Parat : low-costová alternativa k individuálním krbům.
Ostatní články této kategorie: