Inspirace a zábava s novou aplikacíKaždý investor jde do výstavby domu s trochu jinou ideou. Někdo má rád otevřený prostor, jiný si cení vlastního soukromí. Někdo potřebuje velkou kuchyň a prostornou dílnu. Zkrátka každý máme o svém vysněném bydlení jinou představu. Bez čeho se však žádný domov neobejde, je teplo.


Výběr tepelného zdroje tak nepodceňujte. Ostatně ne všechny spotřebiče dokáží do prostoru vnést kromě požadovaného tepla i tu pravou romantickou atmosféru. Ekologickou a jednoznačně nejpříjemnější variantu s nízkými náklady na provoz představují jednoznačně krbová kamna na kusové dřevo. V kombinaci s elektrickým nebo plynovým vytápěním získáte spolehlivého a úsporného partnera do sychravých dní.


Pokud se chystáte stavět a nevíte, kde by se krbová kamna nejlépe vyjímala, můžete se nechat vést naší novou online aplikací, která vám s výběrem a optimálním umístěním komínového systému s integrovaným krbem pomůže. V novém konfigurátoru si můžete pohrát se všemi typy monolitických komínových sestav Kingfire.


Pokud již bydlíte a toužíte po instalaci krbových kamen do hotového interiéru, nabízí vám aplikace možnost designových krbových kamen Sirius s elegantním nerezovým komínem Schiedel Permeter Smooth Air.  Vámi vybraný produkt můžete pak libovolně umísťovat do vzorového prostoru, měnit barvy stěn, případně obklady krbového modulu  Kingfire. Objasníte si, zda-li se krbová vložka bude lépe vyjímat v obytné části, jídelním koutě, případně by měla tvořit jakýsi dělící prostor mezi různými bytovými zónami.


Výhodou plánování krbové vložky ve fázi projektu je jednoznačné přizpůsobení prostoru krbu, kterému můžete věnovat zaslouženou centrální pozici v rámci vašeho nového domu. V případě dodatečné instalace krbové vložky je její umístění nutné promýšlet v rámci hotového interiéru. Ani to však není nemožné.


Zkrátka nechte se inspirovat našimi originálními interiéry, kde hlavní roli hraje krb. Ostatně pokud se rozhodnete do tohoto ekologického, levného a na výsost příjemného tepelného zdroje investovat, vězte, že si již život bez přítomnosti plápolajícího ohně, nebudete umět představit.

Ostatní články této kategorie: