Sázka na Schiedel = minimum starostí při výstavběSituace na českém stavebním trhu kopíruje celkovou náladu ve společnosti. Krize se tak nevyhnula ani tomuto odvětví. Více než kdy jindy platí, že sázka na prověřeného výrobce, který nabízí kvalitní výrobky a promyšlený zákaznický servis, přinese nemalé výhody během výběru stavebních prvků a jejich instalace.


Vše začíná výběrem
Při nákupu nových bot se musíte spolehnout na svůj vlastní úsudek a intuici. Výběr vytápěcí a větrací techniky je natolik komplikovaný, že je lepší spolehnout se na odborníky. A právě zde Schiedel zastoupí odbornou firmu a dokáže navrhnout každému zákazníkovi řešení na míru.
Spokojení zákazníci potvrzují, že techničtí poradci Schiedel mnohdy upozorní na skutečnosti, které neřeší ani mnohé stavební firmy, které často ustrnou v zajetých kolejích a s obtížemi přivykají novým technologiím.

Produkty navrhované s ohledem na minimalizaci konstrukčních chyb
Hlavní ideou výrobků Schiedel je jejich snadná montáž, jejímž hlavním cílem je zjednodušení stavebních procesů a minimalizace konstrukčních chyb při výstavbě. V situaci zásadního nedostatku řemeslné síly, přispívá tento fakt k celkovému zrychlení výstavby. Schiedel je schopen navíc doporučit prověřenou stavební firmu, která má s výrobky Schiedel zkušennosti, aby šlo vše, jak má. Zvláště u instalace komínových systémů je tento fakt nezanedbatelný. Jakákoliv chyba při výstavbě může v lepším případě narušit těsnost obálky domu, v tom horším celkovou bezpečnost otopné soustavy.

Silné zázemí stabilizuje cenu
S ohledem na zvyšování cen surovin a energií je pro malé firmy s nízkým kapitálem a nižšími maržemi komplikované udržet stabilní ceny. Velcí hráči na trhu mají v tomto ohledu konkurenční výhodu. Silné zázemí je schopné si dočasně poradit s nenadálými výkyvy cen surovin či energií.

Podpora všech stran 
Projektanti a stavební firmy, jsou ti, kteří většinou rozhodují o umístění konkrétních stavebních materiálů. Proto Schiedel usnadňuje projektování nabídkou elektronických BIM a CAD knihoven. Zejména pro stavební firmy a jiné odborníky ze stavebnictví nabízí semináře a webináře k novinkám a zajímavým technologickým tématům. Koncový zákazník si pak může z tepla domova jednoduše vypočítat cenu nového komínového tělesa v intuitivním konfigurátoru, případně si vybrat vizuálně nejlepší variantu vysněných krbových kamen.  Nejdůležitější je ale podpora ze strany odborných poradců, kteří jsou vždy ochotni pomoci s veškerými pochybnostmi, otázkami a nejasnostmi ohledně produktů Schiedel.

 

Ostatní články této kategorie: