Čistý vzduch s novým závěsným typem řízeného větrání
Řádně zateplené domy se v současnosti bez systému řízeného větrání neobejdou. Schiedel nabízí nově svým zákazníkům v rámci kompletního řešení tepelné pohody v interiéru závěsný typ řízeného větrání KombiAir. Schiedel zajistí kromě kvalitního systému i kompletní dodávku a instalaci na klíč. Zákazníkům zdarma poskytne projektovou dokumentaci, všechny nezbytné komponenty, včetně montáže a seřízení. 


Součástí závěsného řešení KombiAir pod strop či na stěnu je spolehlivá větrací jednotka @Zehnder. Ta vyniká energetickou účinností až 95%, nízkou spotřebou a výjimečně tichým povozem. Jasným vodítkem pro spotřebitele je ocenění renomovaným nezávislým německým institutem PassiveHouse Darmstadt.

Držte vlhkost na optimální hladině
Ať už vaše domácnost trpí přílišnou vlhkostí nebo naopak suchým vzduchem, systém řízeného větrání dokáže regulovat a držet na optimální hladině vlhkost v interiéru díky entalpickým výměníkům, které kromě tepla dokáží předat, je-li to nutné, přiváděnému vzduchu zvenčí potřebnou vlhkost.

Řízené větrání vás zbaví pachů i škodlivin
Rozhodně se nemusíte bát, že by vám s přiváděným vzduchem zvenčí do interiéru putovaly nepříjemné pach a jiné škodliviny. Patentovaná vrstva Microban® čistí přiváděný vzduch od veškerých pachů, nečistot, mikrobů a plísní. Je známo, že v řízeně větraných interiérech se výrazně uleví lidem alergickým například na pyly. Ty jsou totiž zachyceny právě ve filtrech. Čistý vzduch zajišťuje i patentovaný hladký povrch rozvodů Clinside, který aktivně snižuje usazování prachu. Hvězdicovité uspořádání rozvodů navíc i po letech zajišťuje jeho snadné čištění.

KombiAir – nejtišší rekuperační jednotka na trhu
Při výběru větracího systému je třeba dbát na důležitý aspekt, kterým hlučnost. Ta bývá problémem u celé řady nabízených rekuperačních jednotek.  Rekuperační jednotky KombiAir v šachtovém a nově i v závěsném provedení vynikají mimořádně tichým provozem. S 34 dB během provozu se řadí mezi nejtišší výrobky v konkurenci podobných zařízení.

Ostatní články této kategorie: